Regular Android Developer

Miejsce pracy

Poznań //  Wielkopolskie

Opis stanowiska

Do naszego zespołu mobilnego poszukujemy Regular Android Developera/rki. Twoja praca będzie skupiała się na utrzymywaniu i rozwijaniu aplikacji Jakdojade. Współpracując z zespołem backendowym i biznesowym będziesz wdrażać nowe projekty tj. połączenia międzymiastowe i bilety w kolejnych miastach.

Wymagania:

    • 2 lata doświadczenia
    • Kotlin
    • Android SDK
    • REST
    • MVP
    • Java
    • Dagger
    • JUnit
    • Git
    • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

    • Continuous delivery
    • Continuous integration
    • Firebase
    • Google Play Services
    • Gradle
    • Android Jetpack
    • Scrum

Oferujemy

    • wynagrodzenie: 7000 – 13000 + VAT B2B
    • zatrudnienie na stałe
    • elastyczne godziny pracy
    • możliwość pracy zdalnej
    • kartę Multisport
    • kreatywną pracę przy współtworzeniu aplikacji rozwiązującej codzienne problemy
    • ciągły kontakt z najnowszymi technologiami
    • pracę przy ogólnopolskich i międzynarodowych projektach
    • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Aplikowanie oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez City-nav Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 43/4, 60-784 Poznań.
Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji.