Java Developer

Miejsce pracy

Poznań //  Wielkopolskie

Opis stanowiska

Poszukujemy developera, który chciałby wziąć czynny udział w tworzeniu jednej z najpopularniejszych polskich aplikacji – Jakdojade. Potrzebujemy otwartego umysłu, nastawionego na tworzenie użytecznych rozwiązań. Gotowy, by dołączyć do naszego zespołu?
Jakdojade to miejsce dla Ciebie!

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia
  • Oczekujemy bardzo dobrej znajomości:

  • Java
  • GIT
  • JUnit
  • REST
  • Spring Boot
  • SQL

Mile widziane

  • Docker
  • NoSQL
  • Elasticsearch
  • Kotlin
  • Spring Cloud
  • Scrum
  • English

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 7000 – 14000 + VAT B2B
  • zatrudnienie na stałe
  • elastyczne godziny pracy
  • Kartę Multisport
  • kreatywną pracę przy współtworzeniu aplikacji rozwiązującej codzienne problemy
  • ciągły kontakt z najnowszymi technologiami
  • pracę przy ogólnopolskich i międzynarodowych projektach
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Aplikowanie oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak przyszłych procesów rekrutacyji, prowadzonych przez City-nav Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 43/4, 60-784 Poznań.
Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji.